Değerlerimiz

Adil ve tarafsız

Etik kurallara bağlı olarak, karşılaştığımız her durumunda tarafsızlığımızı koruyor, mesleki yargılarımızı çıkar çatışmalarından uzak tutuyoruz.

Dürüst

Çalışmalarımızı dürüst ve özenli bir şekilde gerçekleştirmek her zaman hedefimizdir. Bağlı bulunduğumuz etik kurallar çerçevesinde, karşılıklı güven oluşturmanın temelinde dürüstlüğün olduğuna inanıyoruz.

Yetkin

Çalışmalarımızın zamanında ve doğru bir şekilde tamamlanması için her aşamada işin gerektirdiği bilgi, beceri ve tecrübeye sahip ekiplerimiz ile çalışıyoruz.

Yol Gösterici

Ekip üyelerimizin çözüm odaklı yaklaşımları ile müşterilerimizle çıktığımız yolda bilgi ve birikimlerimizi paylaşarak bayrağı birlikte taşıyoruz.

Ortaklarımız

 
 • Selin iş hayatına seçkin bir denetim firmasında asistan olarak başlamış ve 10 yıldan uzun bir süre boyunca aynı firmada devam etmiştir. 10 yıl boyunca imalat, enerji, sağlık, konaklama, ulaşım ve telekomünikasyon dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlerde UFRS finansal raporlama, bağımsız denetim ve finansal durum tespiti projelerine katılmış ve liderlik etmiştir.
 • Kariyeri boyunca ulusal ve uluslararası finansal raporlama mevzuat ve uygulamaları hakkında derin bilgi edinmiştir. Daha sonra kariyer yolunu finans ve muhasebe hizmetlerine çevirmiş ve defter tutma, finansal raporlama, vergi beyannamesi, finansal yönetim, finansal kontrol ve sahtekarlık soruşturması ve kurumsal sekreterlik hizmetlerinde yönetici pozisyonunda çalışmıştır.
 • 2018 yılında kurucu ortak olarak Neta’nın temellerinin atılması ile birlikte mevcut deneyimini sürekli gelişen denetim sektöründe Neta'yı bir adım ileriye taşımak için kullanmaya devam etmektedir.
 • Hacettepe Üniversitesi Ekonomi lisans derecesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Muhasebe Denetimi yüksek lisans derecesi vardır.
 • Yüksek lisans tezini hile denetiminde proaktif yaklaşımlar üzerinde yazmıştır.
 • Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçidir.
 • İyi derecede İngilizce bilmektedir.
 • Ozan iş hayatına Maliye Bakanlığı’nda Vergi Denetmen Yardımcısı olarak başlamış, açılan giriş sınavını kazanarak bir süre sonra Hesap Uzman Yardımcılığına atanmış, yapılan yeterlik sınavını da birincilikle kazanarak Hesap Uzmanı olmuştur. 2011 yılında yapılan yasal düzenleme ile Vergi Müfettişi unvanını alan Ozan, kamuda görev yaptığı süre içerisinde Türkiye’deki büyük şirketler nezdinde ve farklı sektörlerde (holding şirketler, otomotiv yedek parça, alkollü içkiler, inşaat, gıda, yazılım, uluslararası taşımacılık, finans, sinema, eğitim, beyaz eşya, tekstil, inşaat hammaddeleri, medikal vs.) Maliye Bakanı adına vergi incelemeleri yürütmüştür. 2018 yılında Kamu’daki görevinden ayrılarak özel sektörde çalışmaya başlamıştır.

 • Çalışma hayatı esnasında, Hesap Uzmanları Kurulu bünyesinde oluşturulan Danışma Komisyonu toplantılarına katılmış, Vergi Denetim Kurulu’nda da Rapor Değerlendirme Komisyonu üyesi olarak görev yapmıştır. Maliye Bakanlığı’nda Avrupa Birliği Twinning projesi kapsamında gerçekleştirilen toplantılara katılmış, aynı kapsamda eğitimler almıştır. Gerek Hesap Uzmanlığı gerekse Vergi Müfettişliği görevleri esnasında, meslek içi eğitimlere eğitici olarak katılan Ozan, meslek odalarında da konferanslar vermiştir. Bunun yanında, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak, Vergi Hukuku, Vergi Hukuku Uygulamaları ve Türk Vergi Sistemi dersleri vermiştir. Mesleki dergilerde yayımlanan çok sayıda makalesi bulunan Ozan, ayrıca Vergi Dünyası Dergisi’nin okuma kurulu üyesidir.

 • 2018 yılında kurucu ortak olarak Neta’nın temellerinin atılması ile birlikte mevcut deneyimini sürekli gelişen denetim sektöründe Neta'yı bir adım ileriye taşımak için kullanmaya devam etmektedir.

 • Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi lisans derecesi ve ABD’de bulunan Fairleigh Dickinson University Muhasebe yüksek lisans derecesi vardır.

 • Yeminli Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçidir.

 • İyi derecede İngilizce bilmektedir.