Değerlerimiz

Adil ve tarafsız

Etik kurallara bağlı olarak, karşılaştığımız her durumunda tarafsızlığımızı koruyor, mesleki yargılarımızı çıkar çatışmalarından uzak tutuyoruz.

Dürüst

Çalışmalarımızı dürüst ve özenli bir şekilde gerçekleştirmek her zaman hedefimizdir. Bağlı bulunduğumuz etik kurallar çerçevesinde, karşılıklı güven oluşturmanın temelinde dürüstlüğün olduğuna inanıyoruz.

Yetkin

Çalışmalarımızın zamanında ve doğru bir şekilde tamamlanması için her aşamada işin gerektirdiği bilgi, beceri ve tecrübeye sahip ekiplerimiz ile çalışıyoruz.

Yol Gösterici

Ekip üyelerimizin çözüm odaklı yaklaşımları ile müşterilerimizle çıktığımız yolda bilgi ve birikimlerimizi paylaşarak bayrağı birlikte taşıyoruz.

Ortaklarımız

 
  • Selin iş hayatına seçkin bir denetim firmasında asistan olarak başlamış ve 10 yıldan uzun bir süre boyunca aynı firmada devam etmiştir. 10 yıl boyunca imalat, enerji, sağlık, konaklama, ulaşım ve telekomünikasyon dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlerde UFRS finansal raporlama, bağımsız denetim ve finansal durum tespiti projelerine katılmış ve liderlik etmiştir.
  • Kariyeri boyunca ulusal ve uluslararası finansal raporlama mevzuat ve uygulamaları hakkında derin bilgi edinmiştir. Daha sonra kariyer yolunu finans ve muhasebe hizmetlerine çevirmiş ve defter tutma, finansal raporlama, vergi beyannamesi, finansal yönetim, finansal kontrol ve sahtekarlık soruşturması ve kurumsal sekreterlik hizmetlerinde yönetici pozisyonunda çalışmıştır.
  • 2018 yılında kurucu ortak olarak Neta’nın temellerinin atılması ile birlikte mevcut deneyimini sürekli gelişen denetim sektöründe Neta'yı bir adım ileriye taşımak için kullanmaya devam etmektedir.
  • Hacettepe Üniversitesi Ekonomi lisans derecesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Muhasebe Denetimi yüksek lisans derecesi vardır.
  • Yüksek lisans tezini hile denetiminde proaktif yaklaşımlar üzerinde yazmıştır.
  • Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçidir.
  • İyi derecede İngilizce bilmektedir.